Obiteljski-kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobro došle pčelice

+4
didlina
aneris
leptirić
Mybaby
8 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  Itta čet svi 08, 2008 2:55 pm

Joj Aneris ne pričaj mi o suzama ponosnicama... ja kada sam išla gledati prijeteljičinu djevojčicu u vrtić na predstave uvijek bi se rasplakala na samo pomisao kako bi jednoga lijepoga dana i ja rodila djevojčicu koja bi isto tako nastupala na dječjim priredbama... evo je tu je kraj mene moj mali anđeo.... a i priredbe će doći Embarassed

A mene tako zanima šta Luka radi do tako kasno... jel ga kasnije kupaš, jel nervozan ili se igra.... moja Ana je samo jednom ostala budna do pola 10, ja sam bila u šoku, nisam znala kaj bi s njom ne znam

Ja sam opeglala Aninu odjeću, pospremila sve što je prerasla... gledam malo TV na kojem nema ništa, jedem jabuku... a zašto nikoga nema think sutra vam se javim ako stigne, a ako ne u ponedjeljak se tipkamo hy
Itta
Itta

Broj postova : 79
Join date : 06.05.2008
Age : 45
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  leptirić čet svi 08, 2008 3:01 pm

mea bravo jump jump skužila si cmok
cure eto ja se ofarbala i sada ću malo viditi šta tu ima novoga.
i ja jedva čekam da moja curica ima priredbe, a di je toooooo joooš lol!
leptirić
leptirić

Broj postova : 164
Join date : 06.05.2008
Age : 39
Lokacija : Vtc

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  aneris čet svi 08, 2008 3:07 pm

On ti je zaspao oko 19- a probudio se oko 19:30. Odmah sam ga stavila na cicu - u nadi da će dalje spavati, ali ništa. Tako smo se do 20 pokušavali uspavati, al nije se on dao, radije je pričao sa kalendarom na zidu Rolling Eyes Onda smo išli seki dati večeru i malo se šetali po kući u nadi da će se umoriti i u 21 išli u sobu (polumrak kao kad spava po noći), a on nastavio dalje pričati, igrati se (opet ja pokušala uvaliti cicu, al samo me je grizao), pa se tako igrao do 22, pa onda s njime u kindač, pa je na trbuhu bio 10 minuta, pa na leđima opet pa opet na cici pa na trbuhu sa dudom varalicom je zaspao.
A šta radim s njim - pa ne znam ni ja, ponekad već i njemu budem dosadna, sve se izigramo i izmazimo,nisam imala više ideja kada smo morali biti cijeli dan u kući. On ni ne bude posebno nervozan. Pa vidi danas od 14:30 do 19 je bio budan shock Zadnja igra koju smo smislili je da mu stavljam dudu u usta, a on ju pljucka van.
aneris
aneris

Broj postova : 121
Join date : 06.05.2008
Age : 46
Lokacija : na kraju svega

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  Itta čet svi 08, 2008 3:14 pm

Dobra igra Aneris smijeh

Da njega ustvari zezne to što je dugo budan popodne, onda kad bi trebao biti budan za kupanje on zaspe... no bude se to ustabililo da ti bude lakše grli
Itta
Itta

Broj postova : 79
Join date : 06.05.2008
Age : 45
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  aneris čet svi 08, 2008 3:18 pm

Ma bilo je stabilno - oko 19:30 kupanje i u 20:30 je spavao ! A kamo je to otišlo think A danas sam ga čak i okupala prije, jer sam vidjela da će on zaspati u 7 - i zaspao je, al se probudio nakon pola sata drm1
aneris
aneris

Broj postova : 121
Join date : 06.05.2008
Age : 46
Lokacija : na kraju svega

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  Itta čet svi 08, 2008 3:26 pm

A joj... ma bude se to vratilo... kad se sjetim samo kako je Ana imala grčeve i kako je plakala, a između plakanja spavala affraid , a vidi je sada sama zaspe u svom kinderbetu i to uredno između 8 i 9, tako nam je nekih mjesec dana, možda koji dan duže... Sleep
Itta
Itta

Broj postova : 79
Join date : 06.05.2008
Age : 45
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

dobro došle pčelice - Page 4 Empty Re: dobro došle pčelice

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.